• Powrót | Nasze zaangażowanie | Akcje społeczne

  Kolorowy bieg po zdrowie

  Z roku na rok, liczba biegających Polaków stale rośnie. Bieganie w Polsce stało się nową społeczną modą, która angażuje kolejne tysiące ludzi. Uliczne biegi biją rekordy frekwencji i inspirują następnych do rozpoczęcia treningów. Co ciekawe, maratońska moda nie dotyczy już tylko pojedynczych zawodników, ale całych biegających rodzin.

  W sobotę, 27 kwietnia, na terenie Parku Praskiego, odbył się V „Bieg dookoła zoo" - najweselszy bieg w kraju oraz impreza dla całych rodzin. To jedyny w Polsce bieg, którego trasa przebiega przez teren ogrodu zoologicznego, a wśród uczestników pojawiają się fantazyjnie poprzebierane osoby. Tu liczą się dobra zabawa i aktywnie spędzony czas z rodziną. „Dziś bieganie to znakomita forma spędzania wolnego czasu dla całych rodzin – od kilkulatków, aż po seniorów." – zauważa Katarzyna Jaworska - nasz Specjalista ds. Komunikacji. „Bieganie to też rewelacyjny sposób, by wspólnie dbać o to, co najważniejsze - zdrowie naszych najbliższych." – podsumowuje.

  Zawodnicy najweselszego biegu w kraju mieli do pokonannia dystans 10 kilometrów.

  Profesjonalne produkty Caparol zostaną wykorzystane do odmalowania warszawskiego ogrodu zoologicznego.

  Więcej informacji o biegu można znaleźć na www.biegzoo.pl

  Zobacz inne akcje społeczne:
  Malowanie przedszkola

  /img/layouts/default/akcje/1.jpg/img/layouts/default/akcje/2.jpg/img/layouts/default/akcje/3.jpg/img/layouts/default/akcje/4.jpg
Nasze zaangażowanie