• Powrót | Nasz Team | Janusch
  Janusch
  Centrum Szkoleniowe

  Moja praca w Caparol Polska

  Decyzja o rozpoczęciu pracy w Caparol Polska zapadła łatwo, ponieważ od początku mojej kariery zawodowej byłem związany z produktami marki Caparol. Znałem technologie wykorzystywane w produktach tej marki i wiedziałem, że cieszą się one ogromnym zaufaniem u inwestorów i wykonawców.

  W wolnym czasie...

  Zarówno ja, jak i moja rodzina, uwielbiamy wyjazdy samochodem po Europie, a latem przejażdżki kabrioletem po Polsce. Stale też zmieniamy nasze mieszkanie, remontujemy, przerabiamy, malujemy – i to dodaje nam energii!

  Dla nowych pracowników

  Praca w Caparol to przede wszystkim przygoda i szansa na naukę czegoś nowego. Zwłaszcza teraz, gdy możemy pochwalić się naszym nowym Centrum Szkoleniowym.

 • Powrót | Nasz Team | Ania
  Ania
  Dział Finansowy

  Moja praca w Caparol Polska

  Pozytywna atmosfera w pracy to podstawa. Z Caparol Polska związana jestem od 5 lat. Dzięki ludziom, z którymi współpracuję - nadal mam ogromny zapał do pracy i nadal mi się po prostu chce. Wiem, że dzięki wzajemnej współpracy i chęci do podejmowania nowych wyzwań – wszystko staje się możliwe.

  W wolnym czasie...

  Dla mnie, motorem do działania jest mój syn – Krzyś. To właśnie on dostarcza mi najwięcej radości, satysfakcji i… nie pozwala się nudzić nawet przez chwilę. Krzyś sprawia, że wiem co jest najważniejsze i dlaczego tak naprawdę warto żyć. Gdybym mogła zapytać kogoś o radę, byłaby to moja babcia, której wiedza i życiowa mądrość zawsze były dla mnie wzorem i inspiracją.

  Dla nowych pracowników

  Każdy dzień i każde zadanie to okazja do nauczenia się czegoś nowego, inwestycja w siebie samego. Zauważajcie te szanse i wykorzystujcie je!

 • Powrót | Nasz Team | Grzegorz
  Grzegorz
  Zakład Produkcyjny

  Moja praca w Caparol Polska

  Pracuję w Zakładzie Produkcyjnym Caparol Polska Sp. z o.o. od ponad 9 lat. Miałem przyjemność czynnie uczestniczyć od samego początku zarówno w budowie zakładu, jak i uruchamianiu w nim obydwu produkcji („suchej” i „mokrej”). Praca w naszej firmie dostarczyła mi na przestrzeni lat wiele satysfakcji. Uczestnictwo w licznych konferencjach i szkoleniach międzynarodowych oraz  innych projektach zbudowało we mnie silną więź z firmą i chęć do dalszej aktywnej pracy na rzecz rozwoju naszego przedsiębiorstwa.

  W wolnym czasie...

  Dla utrzymania kondycji dużo jeżdżę na rowerze i pływam. Urlopy również spędzam czynnie – głównie są to wędrówki po naszych Tatrach. Lubię czytać ciekawe felietony i zajmować się swoim hobby jakim jest oczko wodne.

  Dla nowych pracowników

  Staram się dbać, by nowi pracownicy nie czuli się początkowo wyizolowani, ale w pełni zmotywowani do tego, aby dać z siebie jak najwięcej. Warto się starać, bo to procentuje szybkimi awansami, zarówno finansowymi,  jak i  stanowiskowymi.

 • Powrót | Nasz Team | Marta
  Marta
  Kontrola Jakości

  Moja praca w Caparol Polska

  Dbam o to, by praca, którą wykonuję przynosiła mi satysfakcję i bym czuła, że wykonywane przeze mnie zadania mają sens. Taką właśnie szansę daje mi Caparol Polska. Praca w Kontroli Jakości to odpowiedzialne, pełne wyzwań doświadczenie, ale również współpraca w znakomitym zespole.

  W wolnym czasie...

  Moim wielkim zamiłowaniem jest gotowanie, a kuchnia to miejsce, gdzie czuję się jak ryba w wodzie. Staram się tą pasją zarażać rodzinę i moich przyjaciół. Uwielbiam też pracę w ogrodzie, dlatego spędzam tam każdą wolną chwilę. Hobbistycznie hoduję kwiaty i krzewy.

  Dla nowych pracowników

  Projektuj swoje życie takim, jakiego pragniesz, a dzięki temu Twoje marzenia się spełnią.

 • Powrót | Nasz Team | Basia
  Basia
  Zespół Marketingu

  Moja praca w Caparol Polska

  To co przede wszystkim wyróżnia Caparol Polska od innych firm to przyjazna atmosfera oraz pozytywne, czasami rodzinne, relacje pomiędzy pracownikami. Praca z międzynarodową marką to korzystanie z doświadczeń i know-how międzynarodowych struktur marketingu. Pracownicy Caparol Polska,  mają dostęp do najnowocześniejszych technologii, co przekłada się na poszerzanie horyzontów, doświadczenia i wiedzy. Wystarczy tylko chcieć…

  W wolnym czasie...

  Rodzina i przyjaciele są dla mnie najważniejsi.

  Lubię podróżować, w szczególności do ciepłych krajów. Uwielbiam gotować, piec i… jestem w tym całkiem dobra. Rogaliki, sernik, pieczeń ze śliwką czy karkówka marynowana.. żaden problem

  Dla nowych pracowników

  „Zawsze słuchaj ekspertów. Powiedzą Ci, co jest niemożliwe i dlaczego. A potem po prostu zrób to” - Heinlein Robert.

 • Powrót | Nasz Team | Nina
  Nina
  Dział Handlowy

  Moja praca w Caparol Polska

  Praca w Caparol Polska to dla mnie szansa na dalszy rozwój zawodowy i zdobywanie nowych, przydatnych  umiejętności. Każdy dzień jest inspiracją do działania i realizacji kolejnych wyzwań. W pracy najbardziej cenię dobrą organizację i profesjonalny zespół. Największą satysfakcję odczuwam, gdy wiem, że moja praca przynosi pozytywny efekt i zdobywa uznanie innych.

  W wolnym czasie...

  Uwielbiam góry - zarówno latem, jak i zimą. Z licznych wędrówek, najmilej wspominam zdobycie jednego ze szczytów pasma Sierra Nevada - góry Cerro los Machos. Mimo męczącej, ponad ośmiogodzinnej wyprawy, warto było wdrapać się na sam szczyt. Dziś jednak wiem, że prawdziwe wyzwanie górskie dopiero przede mną.

  Dla nowych pracowników

  Caparol Polska to miejsce dla aktywnych ludzi. Praca w Caparol to znakomita szansa na zdobycie cennego doświadczenia i rozwój niezbędnych, biznesowych umiejętności.

Nasz Team