• Powrót | Nasze zaplecze

  Zakład produkcyjny, magazyn, centrum szkoleniowe

   

  Centrala naszej firmy znajduje się w Warszawie, ale centrum logistyczno-magazynowym Caparol Polska jest Kleszczów. To właśnie tutaj, w kleszczowskiej strefie przemysłowej znajduje się nasz zakład produkcyjny, magazyn centralny, a od niedawna również Centrum Szkoleniowe.

   

  Zakład, wyposażony w dwie nowoczesne linie produkcyjne, funkcjonuje od 2006 roku. Jednostka wyróżnia się dużym stopniem automatyzacji i elastyczności, a cały proces produkcyjny, od momentu zamówienia niezbędnych surowców i materiałów, do zakończenia poszczególnych etapów produkcji, podlega, przeprowadzanej przez wykwalifikowany personel, szczegółowej kontroli.

  Znakomita lokalizacja, w samym centrum kraju, u zbiegu najważniejszych tras komunikacyjnych, sprawiają, że Kleszczów idealnie pełni funkcję zaplecza magazynowego i dystrybucyjnego. Istniejący od 2012 roku magazyn zajmuje powierzchnię 3000 m2 , posiada 7 poziomów składowania i jest wyposażony w 4250 miejsc paletowych. Obiekt pełni funkcję magazynu dystrybucyjnego, realizującego zamówienia klientów z terenu całego kraju.

   

  I wreszcie nasza ostatnia kleszczowska inwestycja – Centrum Szkoleniowe Caparol. To tutaj odbywają się liczne szkolenia dla wykonawców, partnerów handlowych, a również pracowników naszej firmy. Centrum wyposażone jest w dwie kompleksowe sale konferencyjne oraz sale przeznaczone do zajęć praktycznych.

  /files/photo/ibuftcaixbjfmv.jpg/files/photo/629x419-glowka-kal-15-3.jpg/files/photo/dji_0023_2.jpg/files/photo/ib1omtt12pu1qn.jpg/files/photo/zdj¦ocie0409.jpg/files/photo/zdjecie-do-cms.jpg