• Powrót | Firma rodzinna

    Jesteśmy firmą rodzinną. Nie jesteśmy korporacją, dzięki czemu możemy być bliżej naszych Klientów oraz naszych Pracowników. W czasach dominacji dużych koncernów, dbamy o to, by panowała u nas atmosfera firmy rodzinnej, zarówno w relacjach z pracownikami, jak i dystrybutorami. Naszym atutem są długotrwałe, stabilne relacje z Klientami, wieloletnie doświadczenie w branży i chęć zbudowania rzetelnej marki.

    Naszą największą wartością są nasi Pracownicy. Dostrzegamy ich potencjał i doceniamy kompetencje. Rozwijamy naturalne talenty i uczymy profesjonalizmu. Cenimy kreatywność i zaangażowanie. Wartością nadrzędną w naszym działaniu jest praca zespołowa, wspólny cel i rozwój naszych Partnerów Biznesowych.

    Grupa DAW SE, do której należy Caparol Polska, od chwili założenia jest w prywatnych rękach rodziny Murjahn, a aktualnie jest zarządzana już przez piąte pokolenie. Właścicielem firmy od zawsze jest ekspert w dziedzinie chemii, dlatego innowacyjność i zastosowanie najnowszych technologii stanowiło i nadal stanowi o sile naszych marek i przewadze konkurencyjnej na najważniejszych rynkach.